Femedis - gabinety lekarskie Wrocław

Lekarze

Magdalena Manowiec

Ukończyła wrocławska Akademię Medyczną. Studia doktoranckie oraz specjalizację odbywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej. Pracę doktorską z zakresu onkologii, obroniła w 2005r. Po ukończeniu specjalizacji pracowała na oddziałach położniczych
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Swoją prawdziwą pasję zaczęła realizować w Dolnośląskim Centrum Onkologii, gdzie ukończyła specjalizację z ginekologii onkologicznej, pracując tam na stanowisku starszego asystenta.

Stypendystka fundacji Niedźwirskiego. Doświadczenie zdobywała na stażach i kursach w kraju i za granicą – między innymi w szpitalu Puerta del Mar w Kadyksie oraz na oddziale onkologii w Amsterdamie. Pani doktor to doświadczony ginekolog, zajmujący się zarówno prowadzeniem
ciąży jak i schorzeniami ginekologicznymi. Przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych.

Godziny przyjmowania:

  • poniedziałki: 15.30-20.00
  • czwartki: 16.00-18.30

Rejestracja wyłącznie telefoniczna lub przez serwis znanylekarz.pl

Marcin Kalus

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 1997r . Doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojewódzkim Szpitalu Ginekologiczno- Położniczym w Opolu. Pełnił obowiązki ordynatora oddziału ginekologiczno -położniczego w Brzegu. W 2014 r uzyskał specjalizację z ginekologii onkologicznej. Od 2015r uczestniczył w tworzeniu oddziału ginekologii onkologicznej w Opolu, którego jest ordynatorem. Stawia na profesjonalizm, doświadczenie i indywidualizację leczenia. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Godziny przyjmowania:

  • środy: 17.00-21.00

Ewa Jarowicz

Absolwentka Wrocławskiej Akademii Medycznej (2003). Specjalista chorób zakaźnych (2011). Starszy asystent w II Oddziale Chorób Zakaźnych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im.J.Gromkowskiego we Wrocławiu przy ul.Koszarowej. Od wielu lat pracuje zarówno w Oddziale, jak i w Poradni Chorób Zakaźnych, gdzie pełni funkcję Koordynatora Medycznego Programów Lekowych. Konsultuje również pacjentów w Poradni Nabytych Niedoborów Odporności. W codziennej praktyce szpitalnej zajmuję się problematyką schorzeń wątroby ( schorzenia wirusowe, autoimmunologiczne, uszkodzenia toksyczne-poalkoholowe i polekowe, choroba stłuszczeniowa), leczy choroby odkleszczowe. Konsultuje pacjentki ciężarne w aspekcie chorób odzwierzęcych; proponuje i interpretuję uzyskane wyniki badań serologicznych wykonanych w ciąży. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu chorób zakaźnych, hepatologii, HIV/AIDS. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych.

Wizyty stacjonarne i online osób dorosłych.

Godziny przyjmowania:

  • wtorki: 16.00-20.00

Bartosz Dołęga – Kozierowski

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2007 r ukończył studia na wydziale lekarskim. Odbywał specjalizację z radiologii i diagnostyki obrazowej w Dolnośląskim Centrum Onkologii oraz w Dolnośląskim Ośrodku Diagnostyki Obrazowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu.

W 2014 otrzymał tytuł doktora nauk medycznych, a w roku 2015 tytuł specjalisty w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej. Od roku 2015 starszy asystent w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Chorób Piersi ( Breast Unit ) w Dolnośląskim Centrum Onkologii.

Członek European Society of Breast Imaging ( EUSOBI ) oraz Society of Breast Imaging ( SBI ).

Główne zainteresowania – diagnostyka obrazowa piersi , ultrasonografia wielonarządowa i radiologia w stanach nagłych.

Barbara Lemańska

Doktor Lemańska jest lekarzem z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy szpitalnej oraz ambulatoryjnej.

Po ukończeniu Akademii Medycznej w Poznaniu rozpoczęła specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych w Szpitalu Wojskowym w Poznaniu, w trakcie której ukończyła liczne szkolenia i kursy w zakresie ultrasonografii. Od początku drogi zawodowej pasjonował ją rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. Kolejnym etapem więc było doskonalenie swoich umiejętności w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie w dziedzinie endokrynologii.

Wizyty stacjonarne i online.

Godziny przyjmowania:

  • wtorki 15.00-20.00

mgr Adam Tulczyński

Absolwent Wydziału Fizjoterapii oraz Wydziału Wychowania Fizycznego AWF we Wrocławiu.

Były fizjoterapeuta Kadry Polski Kobiet w Narciarstwie Alpejskim oraz pracownik naukowy Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Od 2001 r. zatrudniony na stanowisku fizjoterapeuty w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. Ukończył wiele certyfikowanych kursów specjalistycznych m. in. w zakresie rehabilitacji neurologicznej, onkologicznej oraz leczenia obrzęków limfatycznych.

Blisko 25 lat doświadczenia zawodowego wspartego wielkim sercem i życzliwością, daje możliwość skutecznej terapii i powrotu do pełnej sprawności, a nawet sportu.

Beata Surmiak

Położna i rejestratorka.

Nie zwlekaj!
Zadbaj o swoje zdrowie. Zarejestruj się już dziś.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do skorzystania z szerokiego panelu badań diagnostycznych i leczniczych- Razem postawimy trafną diagnozę i podejmiemy skuteczne leczenie.

Dr Magdalena Manowiec – Ginekolog
Gabinet Lekarski Ginekologiczno-Położniczy
Partynicka 27 D
53-031 Wrocław Krzyki

Prowadź do celu

rejestracja od poniedziałku do piątku 8.30-19.00:
tel. +48 660 896 836

rejestracja w środy od 15.30-19.00:
tel. +48 509 800 959