Femedis - gabinety lekarskie Wrocław

Diana Łożynska-Podhrebelna

Diana Łożynska-Podhrebelna

Jest lekarzem medycyny, onkologiem. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu schorzeń onkologicznych, oraz prowadzeniu wizyt kontrolnych po przebytym leczeniu.

Naukę zawodu rozpoczęła na wydziale lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w 1989 roku, a ukończyła na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Specjalizację w dziedzinie radioterapii onkologicznej rozpoczęła w Centrum Onkologii w Bydgoszczy w 2000r, uzyskując tytuł specjalisty w 2008 roku. Do 2016 roku pracowała na stanowisku starszego asystenta w Oddziale i Zakładzie Radioterapii, Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Pracowała również w Międzynarodowym Centrum Onkoterapii Affidea w Koszalinie oraz, na stanowisku starszego asystenta, w Pierwszej Klinice Radioterapii i Chemioterapii w Instytucie Onkologii w Gliwicach. Od 2014r prowadziła Gabinet Pielęgnacji Zdrowia, współpracowała też z Zakładem Profilaktyki i Promocji Zdrowia przy Centrum Onkologii w Bydgoszczy oraz z Wojewódzkim Ośrodkiem Koordynującym programy profilaktyczne w Bydgoszczy. Od 2017 do lutego 2018 roku pełniła funkcję Koordynatora Oddziału Chemioterapii, Poradni Onkologicznej i Ambulatorium Chemioterapii w Dolnośląskim Centrum Transplantacji Komórkowych we Wrocławiu. Otworzyła również specjalizację z dziedziny immunologii klinicznej pod kierunkiem profesora Andrzeja Lange. Ponownie podjęła współpracę z Międzynarodowym Centrum Onkoterapii AFFIDEA, tym razem w Wałbrzychu. Od stycznia 2020 szkoli się również podyplomowo w zawodzie naturopaty.

Nie zwlekaj!
Zadbaj o swoje zdrowie. Zarejestruj się już dziś.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do skorzystania z szerokiego panelu badań diagnostycznych i leczniczych- Razem postawimy trafną diagnozę i podejmiemy skuteczne leczenie.

Dr Magdalena Manowiec – Ginekolog
Gabinet Lekarski Ginekologiczno-Położniczy
Partynicka 27 D
53-031 Wrocław Krzyki

Prowadź do celu

rejestracja od poniedziałku do piątku 8.30-19.00:
tel. +48 660 896 836

rejestracja w środy od 15.30-19.00:
tel. +48 509 800 959