Femedis - gabinety lekarskie Wrocław

Anna Giesa

mgr inż. Anna Giesa

Absolwentka „Żywienia Człowieka i Dietetyki“ ze specjalizacją z Dietetyki wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Absolwentka studiów podyplomowych „Psychodietetyki“ na SWPS we Wrocławiu.

Jak mówi: dieta to nie katorga i liczenie kalorii, ale sposób odżywiania i codzienne życie. Każdego dnia zgłębia tajemnice ludzkiego organizmu poszerzając wiedzę w tej dziedzinie. Prowadziła badania na pacjentach z chorobami sercowo-naczyniowymi oraz jak stres wpływa na wybory żywieniowe konsumenta. Dzięki badaniom, utwierdza się w przekonaniu, że to co jemy ma bezpośredni wpływ na nasz organizm. Prawidłowe odżywianie to szansa w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym. Poprzez indywidualne podejście w pracy z pacjentem zmienia ich odżywianie i sposób myślenia. Uwzględnia stan zdrowia, wsłuchuję się w potrzeby i dopasowuje do stylu życia. Praca w poradni dietetycznej nauczyła ją że człowiek jest istotą złożoną, pod względem różnych współdziałających na siebie jednostek chorobowych, ale również pod względem doświadczeń, które przeżywa. Każdy potrzebuje być wysłuchany, dostać wsparcie i trochę empatii.

Specjalizacja przez którą poszerzyła wiedzę w zakresie psychodietetyki, pozwala nauczyć jej podopiecznych, że nasza świadomość i przekonanie mogą wpływać na odczuwany głód i sytość, a każda zmiana zaczyna się od zmiany myślenia.

Nie zwlekaj!
Zadbaj o swoje zdrowie. Zarejestruj się już dziś.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do skorzystania z szerokiego panelu badań diagnostycznych i leczniczych- Razem postawimy trafną diagnozę i podejmiemy skuteczne leczenie.

Dr Magdalena Manowiec – Ginekolog
Gabinet Lekarski Ginekologiczno-Położniczy
Partynicka 27 D
53-031 Wrocław Krzyki

Prowadź do celu

rejestracja od poniedziałku do piątku 8.30-19.00:
tel. +48 660 896 836

rejestracja w środy od 15.30-19.00:
tel. +48 509 800 959