Femedis - gabinety lekarskie Wrocław

Marzena Koczorowska-Melaniuk

Lek. Marzena Koczorowska-Melaniuk ukończyła specjalizację z położnictwa i ginekologii. Ukończyła dwa kierunki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego oraz II Wydziału lekarskiego na Kierunku Fizjoterapia uzyskując tytuł lekarza medycyny oraz magistra fizjoterapii.

Wiedze oraz umiejętności praktyczne zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Inflanckiej w Warszawie, Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz Szpitalu Specjalistycznym im. Falkiewicza we Wrocławiu.
Obszar jej zainteresowań zawodowych dotyczy jakości życia kobiet w każdym wieku i obejmuje uroginekologię. Dlatego jest w trakcie podnoszenia swoich kompetencji zawodowych na zaplanowanych kursach oraz studiach podyplomowych.

Stawia nacisk na profilaktykę, zwraca duża uwagę na stworzenie właściwej atmosfery szczególnie dla młodych pacjentek zmniejszając poziomu lęku związanego z wizytą, prowadzi ciążę prawidłową oraz powikłaną chorobami związanymi z ciążą czy tez chorobami współtowarzyszącymi. Zajmuje się właściwym doborem metod antykoncepcji w tym antykoncepcji długoterminowej (zakłada wkładki wewnątrzmaciczne), zajmuje się leczeniem chorób ginekologicznych.

Praca jest pasją Pani Doktor a pomoc kobietom w każdym wieku traktuje jako misja.

Umów szybko termin wizyty on-line

Nie zwlekaj!
Zadbaj o swoje zdrowie. Zarejestruj się już dziś.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do skorzystania z szerokiego panelu badań diagnostycznych i leczniczych- Razem postawimy trafną diagnozę i podejmiemy skuteczne leczenie.

Dr Magdalena Manowiec – Ginekolog
Gabinet Lekarski Ginekologiczno-Położniczy
Partynicka 27 D
53-031 Wrocław Krzyki

Prowadź do celu

rejestracja od poniedziałku do piątku 8.30-19.00:
tel. +48 660 896 836

rejestracja w środy od 15.30-19.00:
tel. +48 509 800 959