Femedis - gabinety lekarskie Wrocław

Lekarze

Magdalena Manowiec

Ukończyła wrocławska Akademię Medyczną. Studia doktoranckie oraz specjalizację odbywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej. Pracę doktorską z zakresu onkologii, obroniła w 2005r. Po ukończeniu specjalizacji pracowała na oddziałach położniczych
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Swoją prawdziwą pasję zaczęła realizować w Dolnośląskim Centrum Onkologii, gdzie ukończyła specjalizację z ginekologii onkologicznej, pracując tam na stanowisku starszego asystenta.

Stypendystka fundacji Niedźwirskiego. Doświadczenie zdobywała na stażach i kursach w kraju i za granicą – między innymi w szpitalu Puerta del Mar w Kadyksie oraz na oddziale onkologii w Amsterdamie. Pani doktor to doświadczony ginekolog, zajmujący się zarówno prowadzeniem
ciąży jak i schorzeniami ginekologicznymi. Przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych.

Joanna Mazurak

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu- w 1999r ukończyła studia na wydziale lekarskim. W 2006 otrzymała tytuł doktora nauk medycznych na podstawie pracy „ Polipektomia endoskopowa jelita grubego- wyniki odległe”.

Od 2008 jest specjalistką chirurgii ogólnej a kształcenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onklogicznej AM we Wrocławiu, po kierunkiem prof. dr hab. Zygmunta Grzebieniaka.

Od 2009 roku pracuje w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu, od 2012 już jako specjalistka w zakresie chirurgii onkologicznej.

Od początku swojej pracy zawodowej jej zainteresowania szczególnie dotyczyły zagadnień onkologicznych. W ostatnich latach ogniskują się one w obszarach profilaktyki , wczesnego wykrywania oraz leczenia chorób nowotworowych skóry i przewodu pokarmowego. Dzięki temu posiada
duże doświadczenie w diagnozowaniu nowotworów skóry oraz dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

Dr Mazurak zajmuje się:

  • konsultacjami onkologicznymi
  • dermatoskopią i oceną skóry pod kątem nowotworów skóry
  • diagnostyką schorzeń proktologicznych / odbytu
  • wykonuje zabiegi chirurgiczne w zakresie skóry- wycinane znamion i innych zmian podejrzanych skóry

Marcin Kalus

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 1997r . Doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojewódzkim Szpitalu Ginekologiczno- Położniczym w Opolu. Pełnił obowiązki ordynatora oddziału ginekologiczno -położniczego w Brzegu. W 2014 r uzyskał specjalizację z ginekologii onkologicznej. Od 2015r uczestniczył w tworzeniu oddziału ginekologii onkologicznej w Opolu, którego jest ordynatorem. Stawia na profesjonalizm, doświadczenie i indywidualizację leczenia. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Ewa Jarowicz

Absolwentka Wrocławskiej Akademii Medycznej (2003). Specjalista chorób zakaźnych (2011). Starszy asystent w II Oddziale Chorób Zakaźnych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im.J.Gromkowskiego we Wrocławiu przy ul.Koszarowej. Od wielu lat pracuje zarówno w Oddziale, jak i w Poradni Chorób Zakaźnych, gdzie pełni funkcję Koordynatora Medycznego Programów Lekowych. Konsultuje również pacjentów w Poradni Nabytych Niedoborów Odporności. W codziennej praktyce szpitalnej zajmuję się problematyką schorzeń wątroby ( schorzenia wirusowe, autoimmunologiczne, uszkodzenia toksyczne-poalkoholowe i polekowe, choroba stłuszczeniowa), leczy choroby odkleszczowe. Konsultuje pacjentki ciężarne w aspekcie chorób odzwierzęcych; proponuje i interpretuję uzyskane wyniki badań serologicznych wykonanych w ciąży. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu chorób zakaźnych, hepatologii, HIV/AIDS. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych.

Bartosz Dołęga – Kozierowski

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2007 r ukończył studia na wydziale lekarskim. Odbywał specjalizację z radiologii i diagnostyki obrazowej w Dolnośląskim Centrum Onkologii oraz w Dolnośląskim Ośrodku Diagnostyki Obrazowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu.

W 2014 otrzymał tytuł doktora nauk medycznych, a w roku 2015 tytuł specjalisty w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej. Od roku 2015 starszy asystent w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Chorób Piersi ( Breast Unit ) w Dolnośląskim Centrum Onkologii.

Członek European Society of Breast Imaging ( EUSOBI ) oraz Society of Breast Imaging ( SBI ).

Główne zainteresowania – diagnostyka obrazowa piersi , ultrasonografia wielonarządowa i radiologia w stanach nagłych.

Barbara Lemańska

Doktor Lemańska jest lekarzem z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy szpitalnej oraz ambulatoryjnej.

Po ukończeniu Akademii Medycznej w Poznaniu rozpoczęła specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych w Szpitalu Wojskowym w Poznaniu, w trakcie której ukończyła liczne szkolenia i kursy w zakresie ultrasonografii. Od początku drogi zawodowej pasjonował ją rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. Kolejnym etapem więc było doskonalenie swoich umiejętności w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie w dziedzinie endokrynologii.

Beata Surmiak

Położna i rejestratorka.

Nie zwlekaj!
Zadbaj o swoje zdrowie. Zarejestruj się już dziś.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Zapraszamy do skorzystania z szerokiego panelu badań diagnostycznych i leczniczych- Razem postawimy trafną diagnozę i podejmiemy skuteczne leczenie.

Dr Magdalena Manowiec – Ginekolog
Gabinet Lekarski Ginekologiczno-Położniczy
Partynicka 27 D
53-031 Wrocław Krzyki

Prowadź do celu

rejestracja od poniedziałku do piątku 8.30-20.00:
tel. +48 660 896 836

rejestracja w środy od 15.30-20.30:
tel. +48 509 800 959